Oferty pracy Menu

Sujka to gabinet dentystyczne działający nieprzerwanie od 1991 roki. Lekarze oraz higienistki wykonują swoją pracę pełni zaangażowania i pasji, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Cały personel stale podnosi swoje kwalifikacje, aby zawsze być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami w branży.

Strona internetowa z listą usług

Pierwszym elementem było stworzenie strony internetowej, dzięki której Pacjenci gabinetu odnaleźliby nie tylko dane kontaktowe i adres, ale także poznali wachlarz usług oraz poznali personel. Podkreślony został nowoczesny sprzęt dentystyczny oraz doświadczenie i wysokie kompetencje lekarzy i higienistek.

Facebook - prowadzenie profilu oraz prowadzenie kampani

Na profilu facebookowym użytkownicy mogą nie tylko zapoznać się z usługami świadczonymi w gabinecie, ale także poznać wszelkiego rodzaju ciekawostki dentystyczne, przeczytać o ważnych wydarzeniach z życia gabinetu oraz dowiedzieć się o atrakcyjnych akcjach promocyjnych. Dzięki temu Pacjenci są w stałym kontakcie - nawiązanie takiej relacji jest niezwykle efektywne i jednocześnie charakteryzuje się wysokim zwrotem inwestycji. Komunikacja prowadzona jest w sposób profesjonalny, a szybka i odpowiednia reakcja na sygnały od Pacjentów pomaga w polepszeniu i ociepleniu wizerunku gabinetu.

AdWords

Gabinet dentystyczny Sujka promowany jest również za pomocą kampanii. Na przykładzie gabinetu można pokazać, że tego typu reklamy są odpowiednie nie tylko dla dużych firm, ale także w przypadku tych działających lokalnie. Kampanie prowadzone są w taki sposób, aby reklama została wyświetlona tylko i wyłącznie osobom zainteresowanym, a więc potencjalnym klientom. Oznacza to zdobycie uwagi największej ilości osób przy zminimalizowaniu kosztów.